KONST / Litografier / Färglitografi 12757350
nr 1275 7350
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 71/205, Sjöbod. Motivet: 50x56 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:01:31
14/9 20:46:39