KONST / Litografier / Färglitografi 13988138
nr 1398 8138
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Låda med äpplen. Signerad, numrerad 105/290, oramat löst blad. Motivet: 38x41 cm, oramat löst blad, bladets mått: 45x50 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:12:58
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)