KONST / Litografier / Färglitografi 7457052
nr 745 7052
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , K G Nilson, "Huset" EA 10/25, signerad -2002, ramens innermått: 54x52
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
700 kr
Såld:
950 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:09:06
300 kr
750 kr
750 kr
850 kr
850 kr
900 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson