KONST / Litografier / Färglitografi 7405206
*
nr 740 5206
Färglitografi
2 st, Jussi Taipalainen, motivets mått: 43x47 resp 58x49
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2012
kl 18:36:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/2 16:25:00
1
100 kr
12/2 22:10:59
2
150 kr
13/2 12:51:14
3
200 kr
13/2 16:49:34
4
350 kr
13/2 16:50:37
4
400 kr
13/2 16:53:19
5
400 kr
13/2 16:56:06
6
500 kr
13/2 18:13:11
5
500 kr
13/2 18:21:15
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jussi taipalainen litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 740 5206
Färglitografi
2 st, Jussi Taipalainen, motivets mått: 43x47 resp 58x49
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/2 16:25:00 | 1 | 100 kr |
| 12/2 22:10:59 | 2 | 150 kr |
| 13/2 12:51:14 | 3 | 200 kr |
| 13/2 16:49:34 | 4 | 350 kr |
| 13/2 16:50:37 | 4 | 400 kr |
| 13/2 16:53:19 | 5 | 400 kr |
| 13/2 16:56:06 | 6 | 500 kr |
| 13/2 18:13:11 | 5 | 500 kr |
| 13/2 18:21:15 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jussi taipalainen litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



