KONST / Litografier / Färglitografi 11522530
nr 1152 2530
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Färglitografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), 'I Väntan', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:23:04
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.500 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)