KONST / Litografier / Färglitografi 16217064
*
nr 1621 7064
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Röde orm. Signerad, numrerad 153/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x91 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2024
kl 20:56:44
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jordi arkö litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad röde orm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Jordi Arkö
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
nr 1621 7064
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Röde orm. Signerad, numrerad 153/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x91 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jordi arkö litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad röde orm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16