KONST / Litografier / Färglitografi 12354392
nr 1235 4392
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, signerad, bladets mått: 42x56
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:23:09
15/2 13:16:00
100 kr
17/2 21:02:47
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén