ART / Lithographs / Litograph in colors 17355049
nr 1735 5049
LITOGRAPH IN COLORS
Johan Lindström. Signed, numbered 133/150. Litograph in colors. Sheet: 44x61cm, unframed.
Johan Lindström. Signerad, numrerad 133/150. Färglitografi. Bladets mått: 44x61cm, oramat löst blad.
600
SEK 350
Monday October 27 2025
at 19:50:51
24/10 18:17:17
300 kr
27/10 18:17:43