KONST / Litografier / Färglitografi 13714382
nr 1371 4382
Joaquin Ibanez-Arellano
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/275, daterad -98. Motivet: 37x46 cm
Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:54:59
9/1 07:13:08
Joaquin Ibanez-Arellano
Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano