KONST / Litografier / Färglitografi 12916521
nr 1291 6521
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, "Mavena", ej signerad, ej numrerad, bladets mått: 32x25 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 november 2019
kl 21:08:20
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr