KONST / Litografier / Färglitografi 16992013
nr 1699 2013
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Komposition, stämpelsignerad, färglitografi, Gallerie Maeght, numrerad, 127/300. Bladets mått: 44x61 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 5 maj 2025
kl 21:08:12
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)