KONST / Litografier / Färglitografi 16697047
*
nr 1669 7047
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 44/180, "Prora Inn". Färglitografi. Bladets mått: 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 december 2024
kl 19:14:35
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik joakim allgulander litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
Läs mer om Joakim Allgulander
nr 1669 7047
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 44/180, "Prora Inn". Färglitografi. Bladets mått: 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
Joakim Allgulander, svensk målare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 december 2024 |
- Konstnär/Designer
Joakim Allgulander
Joakim Allgulander, svensk mÃ¥lare, skulptör och keramiker född 1965 i Stockholm.Läs mer om Joakim Allgulander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik joakim allgulander litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



