KONST / Litografier / Färglitografi 11543384

nr 1154 3384

Jerry Roupe

(1919-2005), Sverige

Färglitografi, Signerad och numrerad 5/40, Fjäril, motivet: 58x42

Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:04:20

31/12 08:29:38 1      100 kr
3/1 17:23:23 2      Vinnande bud

Jerry Roupe

Läs mer om Jerry Roupe