![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8001051
*
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 januari 2013
kl 19:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 10:14:24
1
150 kr
3/1 15:54:21
2
150 kr
3/1 15:55:33
2
200 kr
4/1 07:56:17
3
300 kr
7/1 15:41:45
3
400 kr
7/1 17:24:09
4
300 kr
7/1 17:24:41
4
400 kr
7/1 19:26:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Jeffery Edwards
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 10:14:24 | 1 | 150 kr |
3/1 15:54:21 | 2 | 150 kr |
3/1 15:55:33 | 2 | 200 kr |
4/1 07:56:17 | 3 | 300 kr |
7/1 15:41:45 | 3 | 400 kr |
7/1 17:24:09 | 4 | 300 kr |
7/1 17:24:41 | 4 | 400 kr |
7/1 19:26:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09