KONST / Litografier / Färglitografi 12837054
nr 1283 7054
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Färglitografi, Hav. Signerad, daterad 1980, numrerad 3/25. Motivet: 90x120 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:51:50
21/10 15:38:50
1.500 kr
21/10 18:37:28
21 okt
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel