KONST / Litografier / Färglitografi 17132143

nr 1713 2143

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Signerad, numrerad 160/360, Djurgårdsbron. Färglitografi, bildmått: 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:58:39

14/7 16:19:57 1      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist