KONST / Litografier / Färglitografi 13592528
nr 1359 2528
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 149/300. Bladets mått: 46x61cm, oramat löst blad
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:11:49
6/11 23:15:18
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist