KONST / Litografier / Färglitografi 14024326
nr 1402 4326
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 168/290. Motivet: 42x54, yttermått inklusive ram: 58x69 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:50:03
5/6 19:51:11
5/6 19:52:28
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist