KONST / Litografier / Färglitografi 13441065
nr 1344 1065
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 24/360. Motivet: 40x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:46:59
26/8 17:31:03
100 kr
27/8 14:58:52
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist