KONST / Litografier / Färglitografi 13914075

nr 1391 4075

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Norr Mälarstrand. Signerad, numrerad 1/290. Motivet: 40x51, yttermått inklusive ram: 58x69 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:47:00

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist