KONST / Litografier / Färglitografi 13636300
nr 1363 6300
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 38x49cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:44:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist