KONST / Litografier / Färglitografi 13431016
nr 1343 1016
Färglitografi
Jan Lindquist, Österlånggatan Gamla Stan. Signerad, numrerad 217/290. Motivet: 45x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:27:09
5/8 10:47:16
300 kr
24/8 20:21:52
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm