KONST / Litografier / Färglitografi 12113105
nr 1211 3105
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/290. Motivet: 27x59 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:58:19
300 kr
400 kr
22 okt