KONST / Litografier / Färglitografi 15774303
nr 1577 4303
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 302/325, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
måndag 13 november 2023
kl 18:46:17
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén