KONST / Litografier / Färglitografi 13914425

nr 1391 4425

Ingela Håkansson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Ingela Håkansson (f. 1944), Sverige. "Lådor I". Signerad, numrerad 2/49, daterad 1990. Motivet: 33x36 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm

Ingela Håkansson Lamm, svensk formgivare och konstnär född 1944 i Växjö.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:17:51

19/4 00:03:06 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ingela Håkansson

Läs mer om Ingela Håkansson