KONST / Litografier / Färglitografi 14088047

nr 1408 8047

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 25/70, daterad 84. Bladets mått: 56x75, yttermått inklusive ram: 63x82 cm

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:41:19

19/7 19:06:00 1      Vinnande bud

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson