KONST / Litografier / Färglitografi 12746588
nr 1274 6588
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, "Sommarkväll". Signerad, numrerad 54/250. Bladets mått: 58x40 cm, löst blad
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:10:58
9/9 17:42:45