KONST / Litografier / Färglitografi 13475166
nr 1347 5166
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/125. Motivet: 49x64cm
Kondition: skadad, saknar glas.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:04:40
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry