KONST / Litografier / Färglitografi 12113063
nr 1211 3063
Färglitografi
Henrik Allert (f. 1937), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 29/225. Motivet: 24x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:04:22
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
22 okt