KONST / Litografier / Färglitografi 16968022
nr 1696 8022
Färglitografi
Henri Davring. Signerad, daterad 54. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:24:06
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr