KONST / Litografier / Färglitografi 12113023
nr 1211 3023
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Björnen". Signerad, numrerad 60/125. Signerad, daterad 1984, Motivet: 49x39
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:13:44
100 kr
150 kr
300 kr
22 okt
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström