KONST / Litografier / Färglitografi 8963212
nr 896 3212
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi , Helmtrud Nyström (f. 1939), signerad 1989, 'Drottningen sover', 59/90, motivet: 49x45
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2014
kl 20:09:41
21/5 14:52:06
26/5 12:08:58
150 kr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström