KONST / Litografier / Färglitografi 16292109
nr 1629 2109
Helga Wachholz
(f. 1936), Tyskland
"Moulin Rouge". Signerad, numrerad 82/200. Färglitografi, bildmått: 42x35 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:22:53
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer