KONST / Litografier / Färglitografi 15154215
nr 1515 4215
Färglitografi
Heinz Müller-Tosa (1943). Signerad, numrerad 56/60, daterad 1978. Färglitografi, bildmått: 31x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:20:34
13/1 12:36:31
300 kr
16/1 20:08:10