KONST / Litografier / Färglitografi 13914576

nr 1391 4576

Hasse Lindroth

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, 2 st, Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 180/200-189/200, yttermått inklusive ram: ca 44x50 cm

Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:43:27

Hasse Lindroth

Läs mer om Hasse Lindroth