KONST / Litografier / Färglitografi 14912049
nr 1491 2049
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Stockholm. Signerad, numrerad 146/150, daterad -61. Färglitografi, bildmått: 23x53 cm, yttermått inklusive ram: 35x65 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:07:49
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann