KONST / Litografier / Färglitografi 14896190
nr 1489 6190
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad HC 48/50, daterad 63, Fiskeläge. Färglitografi, bildmått: 38x68 cm, yttermått inklusive ram: 52x81 cm
måndag 12 september 2022
kl 18:27:25
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann