KONST / Litografier / Färglitografi 14109483

nr 1410 9483

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 4/10, Clowner, 1942. Bildmått: 33x39, yttermått inklusive ram: 51x59 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:37:53

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg