KONST / Litografier / Färglitografi 15848038
nr 1584 8038
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad, numrerad 278/310, Färglitografi, bildmått: 30x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:33:31
5/12 12:30:21
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg