KONST / Litografier / Färglitografi 7451302
nr 745 1302
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), skutor, signerad, 65/310
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:43:22
3/3 21:58:32
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg
nr 745 1302
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 5 mars 2012 |
| 3/3 21:58:32 | 1 | Vinnande bud |
Harald Lindberg