KONST / Litografier / Färglitografi 12178003
nr 1217 8003
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Färglitografi, "Petronella". Signerad, numrerad 128/280. Motivet: 41x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:56:07
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert