KONST / Litografier / Färglitografi 13955534
nr 1395 5534
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, "Livsvandrare". Signerad, numrerad 89/460, daterad -76,40x53, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:48:16
100 kr
200 kr