KONST / Litografier / Färglitografi 14855019
nr 1485 5019
Hans Tollsten
(1930-1994), Sverige
Signerad, numrerad 134/260. Färglitografi, bildmått: 57x77 cm, yttermått inklusive ram: 66x88 cm
Hans Tollsten, svensk bildkonstnär född 1930, död 1994.
Utrop:
600 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:20:11