KONST / Litografier / Färglitografi/collage 15618311
nr 1561 8311
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi/collage, Signerad, numrerad 7/95. Färglitografi, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:34:35
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren