KONST / Litografier / Färglitografi 14765256
nr 1476 5256
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad, numrerad 132/300, Rådjur. Färglitografi, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:25:54
300 kr
800 kr
900 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
6
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold