KONST / Litografier / Färglitografi 14499386
nr 1449 9386
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Hankolorerad, "stationen i Kristianstad". Färglitografi, bildmått: 45x31, yttermått inklusive ram: 62x48 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 februari 2022
kl 21:00:32
700 kr
900 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold