KONST / Litografier / Färglitografi 8759353
*
nr 875 9353
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi , Håkan Thorsén (f. 1928), 254/360 mm: 63x43
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 februari 2014
kl 18:22:12
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan thorsén litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Håkan Thorsén
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
nr 875 9353
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi , Håkan Thorsén (f. 1928), 254/360 mm: 63x43
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 februari 2014 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan thorsén litografi litografier litografiskt blad sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



