KONST / Litografier / Färglitografi 14613124
nr 1461 3124
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
PT. Signerad. Färglitografi, bildmått: 40x55cm, yttermått inklusive ram: 57x72cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:57:05