KONST / Litografier / Färglitografi 12555421
nr 1255 5421
Gunnel Heineman
(f. 1927), Sverige
Färglitografi, Mosebacke. Signerad, numrerad 32/175. Motivet: 30x41 cm
Gunnel Heineman, svensk målare och tecknare född 1927 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:06:12
Gunnel Heineman
Läs mer om Gunnel Heineman