KONST / Litografier / Färglitografi 11642161
nr 1164 2161
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad och numrerad 77/190, motiv från Söder, motivet: 34x40
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:53:01
100 kr
150 kr
250 kr
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand